Termol_Logo

A01

KONSTRUKČNÍ, DODAVATELSKÁ, PORADENSKÁ A ZPROSTŘEDKOVATELSKÁ ČINNOST V ENERGETICE

Vítejte na stránkách firmy Termol, s.r.o.

Nabídky služeb a činností

Firma Termol, s.r.o. nabízí produkty v nejvyšší kvalitě. Od svého založení poskytujeme přidanou hodnotu našim zákazníkům ke každé zakázce. Spolupráce s předními odborníky v oblastech tepelných a pevnostních výpočtů, renomovanými výrobci tlakových nádob z nás dělá spolehlivou a perspektivní firmu v oblastech návrhu, výroby a dodávky tlakových zařízení.

Placeholder  Image

Parní vývěva

Placeholder  Image

Trubkový svazek VST25/16m2

Placeholder  Image

Dýza a tryska ejektoru

Naše hodnoty

Vedení : V naší firmě poskytujeme kvalitu a služby které očekáváte. Vývoj jde společně s potřebami našich zákazníků a potřeb trhu.

Kolektivní práce : Zodpovědný přístup, konkrétní řešení poskytnuté přímo dle potřeb našich zákazníků. Plné zapojení v realizaci zakázek.

Zákaznické vztahy : Nejvyšší priorita je spokojenost zákazníka

Naše nabídka

Výzkum a vývoj: Výzkumný a vývojový program zahrnuje základní výzkumné studie procesů výměny tepla, stejně jako praktický výzkum nových materiálů a aplikací ve spolupráci s řadou specializovaných odborníků či partnerských firem.

Nabídka tepelných a pevnostních výpočtů: Firma Termol, s.r.o. nabízí pevnostní dimenzování tlakových zařízení, nádrží, spalinových výměníků dle ČSN, AD-Merkblatt, STN, EN v rozsahu nutném pro schváleni NB (NB Notified body - Notifikovaný orgán). Komplexní posouzení návrhu zařízení a jeho tepelného výpočtu, včetně optimalizačních řešení pro různé provozní podmínky.

Nabídka zpracování konstrukční dokumentace: Precizně zpracovanou přehlednou a úplnou technickou dokumentaci v rozsahu pro výrobní organizace nebo projekční firmy. Návrhy dle ČSN, AD-Merkblatt, STN, EN.

Dodávka komponent, zařízení, celků: Náhradní díly tlakových nádob, přetrubkování svazků výměníků tepla, dodávka nových zařízení , kondenzátorů pod turbínu, kondenzátorů komínkových par, parních vývěv, parních ejektorů, nízkotlakých i středotlakých výměníků pro teplárenství, energetiku i chemii.

Con845-1

Expedice kondenzátoru 845m2
 

PVV 8+8m2-9-2

Expedice parní vývěvy 8+8m2
 

[Úvod] [Služby] [Kontakty] [Jakost] [Reference I.] [Foto galerie]

Copyright © 2006-2017, Termol, s.r.o.