Služby - Termol

KONSTRUKČNÍ,  DODAVATELSKÁ,  PORADENSKÁ
A  ZPROSTŘEDKOVATELSKÁ  ČINNOST  V  ENERGETICE
Vítejte na stránkách firmy
Termol, s.r.o.
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Služby

Firma Termol, s.r.o. nabízí produkty v nejvyšší kvalitě. Od svého založení poskytujeme přidanou hodnotu našim zákazníkům ke každé zakázce. Spolupráce s předními odborníky v oblastech tepelných a pevnostních výpočtů, renomovanými výrobci tlakových nádob z nás dělá spolehlivou a perspektivní firmu v oblastech návrhu, výroby a dodávky tlakových zařízení.

Výzkum a vývoj: Výzkumný a vývojový program zahrnuje základní výzkumné studie procesů výměny tepla, stejně jako praktický výzkum nových materiálů a aplikací ve spolupráci s řadou specializovaných odborníků či partnerských firem.

Nabídka tepelných a pevnostních výpočtů: Firma Termol, s.r.o. nabízí pevnostní dimenzování tlakových zařízení, nádrží, spalinových výměníků dle ČSN, AD-Merkblatt, STN, EN v rozsahu nutném pro schváleni NB (NB Notified body - Notifikovaný orgán). Komplexní posouzení návrhu zařízení a jeho tepelného výpočtu, včetně optimalizačních řešení pro různé provozní podmínky.

Nabídka zpracování konstrukční dokumentace: Precizně zpracovanou přehlednou a úplnou technickou dokumentaci v rozsahu pro výrobní organizace nebo projekční firmy. Návrhy dle ČSN, AD-Merkblatt, STN, EN.

Dodávka komponent, zařízení, celků: Náhradní díly tlakových nádob, přetrubkování svazků výměníků tepla, dodávka nových zařízení , kondenzátorů pod turbínu, kondenzátorů komínkových par, parních vývěv, parních ejektorů, nízkotlakých i středotlakých výměníků pro teplárenství, energetiku i chemii.

Výroba
                Kondenzátor CON 360m2 (EN)                                                                                             Příslušenství kondenzátoru
                   
Copyright © 2006-2023, Termol, s.r.o.
+420 606 876 915  /  www.termol.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky